Mikołaj w czasie pandemii
Mikołajki w VI b
Ach, co to był za poranek!!  Ileż wspaniałych wrażeń!
Wysłannicy św. Mikołaja od samego rana w piątek, 4 grudnia, pukali do drzwi uczniów klasy VIb.  Wszystkie drzwi zostały z radością otwarte , a w każdych z  nich stanął niezmiernie zaskoczony szóstoklasista.
W ścisłym reżimie sanitarnym, ale bardzo uroczyście, przybysze wręczali drobne upominki. Wszystkim szóstoklasistom , bo okazało się, że wszyscy byli grzeczni!!! Wzajemnie składano sobie najserdeczniejsze życzenia wesołych świąt i wielu prezentów!
Bardzo dobrze, że Rodzice szóstoklasistów mają takie „chody” u św. Mikołaja i poprosili o przedstawicieli!  Bardzo dobrze, że spadł śnieg! Miło było!!! Gratulujemy pomysłu!
mikołajki
Późnym popołudniem  „wysłannicy”  Świętego dotarli do punktów „dystrybucji prezentów” dla klasy VII, dzielnie przebijając się przez zasypane śniegiem drogi. Święty Mikołaj i jego pomocnicy, mimo pandemii, pracowali pełną parą i przygotowali świąteczne podarunki.  Uczniowie klasy VII byli zaskoczeni i zarazem zadowoleni, że i o nich Mikołaj w tym roku pamiętał. Dziękujemy!!!
mikołajki
Do pomocy przy pakowaniu i roznoszeniu  prezentów Święty Mikołaj zaangażował rodziców i  przekazał upominki uczniom klas młodszych II, III.