9 grudnia Szymon Miedziak reprezentował naszą szkołę na Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Polkowickiego w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach. Po zaciętych meczach Szymon wywalczył IV miejsce.

Uczeń prezentujący dyplom w tenisie stołowym.

 

19 grudnia reprezentacja naszej szkoły składająca się z dziewcząt klas VIII, uczestniczyła w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Polkowicach.
Po zaciętym meczu finałowym z gospodarzami (2:1) drużyna zajęła II miejsce w powiecie polkowickim. Wicemistrzynie zagrały w składzie: Nikola Droszczak, Maja Banaś, Amelia Berczyńska,  Monika Świerek, Oliwia Kubisz, Sara Sokół, Klaudia Listwan, Vanessa Szanter.

Drużyna dziewcząt prezentująca dyplom.

 

20 grudnia reprezentacja naszej szkoły składająca się z chłopców klas VIII uczestniczyła także w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach. Po żywiołowym meczu finałowym z gospodarzami (2:1) drużyna zajęła II miejsce.
Wicemistrzowie powiatu polkowickiego zagrali w składzie: Mateusz Błajda, Miłosz Chrzan, Jakub Czyż, Michał Drzewiński, Szymon Jóźwiak, Marcel Malinowski, Łukasz Michalak, Hubert Banach, Wojciech Ławniczak, Szymon Miedziak.

Drużyna chłopców prezentująca dyplom .

Gratulujemy!!!

Młodych sportowców do zawodów przygotowywał p. Robert Jabłoński.