Vanessa odnosi kolejne sukcesy!

W październiku podczas Międzynarodowego Festiwalu ,, WIELKOPOLSKIE PARADISE-2022” Vanessa zdobyła:
I miejsce w kat. 14-17 lat Piosenka Polska
I miejsce w kat. 14-17 lat World hit
Nagrodę Dyrektora Festiwalu i Presidenta międzynarodowych organizacji UNESCO oraz WAPA Armando Gukasyan
Nagrodę Specjalną – zaproszenie do Włoch na Międzynarodowy Festiwal (opłacony pobyt)

W listopadzie Vanessa wystąpiła w  największym i najbardziej prestiżowym charytatywnym międzynarodowym festiwalu dziecięcym UNITED KIDS FESTIVAL w Zabrzu.

Nagrodą jest piosenka autorska od kompozytora i producenta muzycznego najbardziej popularnych programów telewizyjnych tj. ,,The Voice of Ukraine”, wyborów krajowych Eurovision Song Contest Ukraine i jednocześnie organizatora festiwalu Ruslana Kvinta.

Vanessa na scenie pokonała ponad 200 uczestników, którzy na konkurs przyjechali z Ukrainy, Kazachstanu i Polski. Najpierw wybrano 46 finalistów, a spośród nich wyłoniono 12 laureatów.  Vanessa zaprezentowała się wspaniale na gali Wielkiego Koncertu Charytatywnego w pięknej, dużej sali koncertowej ,,Dom Muzyki i Tańca” w Zabrzu.

Vanessa wystąpiła u boku takich artystów, jak Kasia Moś, Three Of Us, Alekseev i wielu innych ukraińskich gwiazd. Nagrodę Specjalną Festiwalu wręczył jej sam organizator Ruslan Kvinta.

Piosenka, która dopiero powstanie to nie jedyna nagroda Vanessy, oprócz tego zajęła 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

GRATULUJEMY !!!

To prawdziwa „złota” jesień Vanessy!!

Powodzenia!!

Vanessa śpiewa na scenie        Jury wręcza nagrodę Vanessie

Vanessa z nagrodą